RSS
wtorek, 02 marca 2010
Nowa oferta dla mikro i małych firm od marca
FM Bank dostał zgodę od Komisji Nadzoru Finansowego na rozpoczęcie swojej działalności. Bank wystartuje z 60 placówkami w 44 miastach. Jego oferta skierowana będzie głównie z mikro i małych firm.
poniedziałek, 01 marca 2010
Sprzedaj długi nieuczciwych kontrahentów firmie faktoringowej
Autor: Marcin Kijak 01-03-2010 Jeśli masz problem z kontrahentami, którzy nie płacą za wystawione faktury, jest na nich sposób. Możesz je sprzedać firmie faktoringowej, wyspecjalizowanej w ściąganiu należności.
niedziela, 28 lutego 2010
Zarabiaj na swoim
Zapytaliśmy 100 doświadczonych przedsiębiorców, w jakich branżach warto dzisiaj otworzyć własną firmę.
czwartek, 25 lutego 2010
Kuźnia młodych biznesmenów
Marzysz o własnej firmie, ale nie wiesz, od czego zacząć? Masz pomysł, lecz brakuje ci kapitału? Rozpocznij biznes pod opieką Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości. Na początkujących przedsiębiorców czekają tam korzystne warunki prowadzenia własnego biznesu.
Barter wraca do łask
Czy najstarsza forma handlu będzie miała swój renesans dzięki Internetowi?
środa, 24 lutego 2010
Kurs Google Adwords

Witam moich czytelników dzie podaje wam link do dobrego kursu google adwords.

 

http://www.ittechnology.us/kurs-adwords/

21:55, adekinwest
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 23 lutego 2010
Utrzymanie terenów zielonych - od ogrodnika do milionera
Ostatnie kilka lat przyniosło Polsce prawdziwy wysyp tak domków jednorodzinnych, jak i nieruchomości komercyjnych. Zazwyczaj budynki te są wyposażone w ogrody czy chociaż pewne namiastki tychże. Znaczenia nabiera również estetyka już istniejącej zieleni - zarówno tej będąca w posiadaniu osób prywatnych i firm, jak i tej której właścicielami są jednostki samorządu terytorialnego (choćby parki miejskie).
poniedziałek, 22 lutego 2010
Pozycjonowanie w służbie PR
Wspieranie działań PR- wych narzędziami marketingu wyszukiwarkowego to ciągle nowość.. Jak zatem można wykorzystać narzędzia SEM - owe w kampaniach wizerunkowych?
niedziela, 21 lutego 2010
Oszczędności na e-fakturach
W krajach europejskich średnia firma może zaoszczędzić dzięki e-fakturom 150 tys. euro rocznie. Oznacza to, że przedsiębiorstwo, które wystawia 20 tys. faktur miesięcznie zyskuje 3 mln euro. Niestety w Polsce nadal mnożą się bariery w ich upowszechnieniu – informuje w dzisiejszym wydaniu ”Dziennik Gazeta Prawna”.
sobota, 20 lutego 2010
Co się sprawdzi w SEO w 2010 roku?
Co roku pojawiają się nowe koncepcje na temat technik pozycjonowania stron internetowych. Również tym razem możemy przeczytać o nowych technikach i narzędziach poprawiających widoczność strony w wyszukiwarkach. Czy są one skuteczne? - najnowsze trendy komentują specjaliści z agencji marketingu internetowego Artefakt.
 
1 , 2